در این مقاله قصدمان این است تا شما را با ده راهکار برای افزایش بازدید وب سایت آشنا کنیم . اگر از ان دسته از کاربرانی هستید که بازدید وب سایتتان پایین است و این امر به یک دغدغه مهم و آزار دهنده برایتان تبدیل شده تا انتها این مقاله و مطلب را با دقت زیاد مطالعه نمایید.

از آن جهت که بالا بودن پیج رنک وب سایت و یا وبلاگتان از اهمیت زیادی برخوردار است کما اینکه این پیج رنک شما واقعی باشد تصمیم گرفتیم مطالب کاملی را برای بالابردن و افزایش بازدید وب سایت یا وب لاگ تان آماده کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 

 

ده راهکار برای افزایش بازدید وب سایت

ده راهکار برای افزایش بازدید وب سایت

 

 

اولین روش : تولید محتوا

یکی از مهم ترین فاکتور های داشتن یک وب سایت موفق و کاربر پسند انتشار مقالات و مطلب در وب سایت است. همواره بکوشید تا خودتان تولید محتوا نمایید زیرا موتور هوشمند گوگل برای مطالب و مقالات جدید و نوشته شده توسط شخص خودتان ارزش بالایی ارزش زیادی قائل خواهد بود. همچنین سعی کنید از کلمات روان و شیوا در نشر مقالاتتان استفاده کنید تا کاربرانتان از خواندن مقاله و مطلب وب سایت شما لذت ببرند. گوگل همواره تلاش میکند با مطالب دزدیده شده از منابع و انتشار مجدد در فضای وب مبارزه نماید و در صورت مواجه شدن با چنین تخلفاتی سریعا سعی در حذف آن مطلب از لیست موتور جستجوی خود و در زمانی بسیار اندک بلاک کردن دامنه متخلف نماید ؛ پس همراه سعی کنید از بازنشر مقالات و مطالب دیگر وب سایت ها در وب سایت و یا وب لاگ خودتان خوداری نمایید و اگر مطلبی را هم بازنشر کردید حتما لینک منبع آن مقاله و مطلب را هم در مطلب خود درج نمایید.

 

دومین روش : انتخاب تیتر مناسب

همواره سعی کنید برای مقالات و مطالب خود از تیتر های کوتاه و مناسب با موضوع مطلبتان استفاده کنید. تیتر مناسب تیتریست که کاربران یک وب سایت با خواندن آن پی به ماهیت مطلب منتشر شده ببرند و آن ها را دچار سردرگمی نکند.

 

سومین روش : استفاده از تصاویر

گوگل به مقالاتی که در آن تصویر و عکس نیز به کار رفته اهمیت زیادی میدهد ؛ حتما در بین مطلب خود از تصویر مربوط به همان موضوع استفاده کنید و دقت داشته باشید که تصویرتان از ماهیت تایتل (TITLE)   و آلت (ALT) بر خودار باشد و حتما تیتر و موضوع مطلب خود را در این بخش بگنجانید تا مطلب شما ارزش و سئوی بهتری داشته باشد ؛ در این بین نبایستی از تصویر شاخص هر پست هم چشم پوشی کرد؛ خیلی ها به این باورند که گوگل توجهی به تصاویر در مطالب ندارد و قرار دادن تصویر در مطلب کاری بیهوده است ؛ در جواب این دوستان باید بگویم که سخت در اشتباه هستن ، ربات های گوگل همانند یک کاربر عادی به مطلب شما نگاه و مقاله شما را بررسی خواهند کرد زیرا کاربران واقعی هم به مطالبی که در آن از تصاویر استفاده شده توجه بیشتری خواهند کرد. همیشه سعی کنید به شعور کاربران خود احترام بگذارید.

 

چهارمین روش : کم کردن تبلیغ و آگهی ها

البته نمیتوان از صاحبان وب سایت های پر بازدید خورده گرفت که چرا در هر کجا که فضای خالی پیدا کرده اند اقدام به انتشار آگهی و تبلیغات می کنند ، زیرا این افراد برای اداره وب سایت و در اختیار قرار دادن خدماتشان به شما عزیزان بایستی در ابتدا مخارج وب سایت را تامین نمایند. اما همیشه سعی نمایید تا انجا که میتوانید از تبلیغات کمتری در وب سایت خود استفاده نمایید.

 

 

در ادامه با مقاله ده راهکار برای افزایش بازدید وب سایت با ما همراه باشید.

 

 

پنجمین روش : برچسب گذاری بر روی مطالب

یکی از روش های سئو مطالب وب سایت شما برچسب گذاری بر روی مقالات و مطالب می باشد ؛ اگر دوست دارید هر چه سریعتر در موتورهای جستجو جایگاه خود را به دست آورید حتما از برچسب بر روی مقالات و مطالب وب سایتتان استفاده نمایید تا هرچه سریعتر شاهد افزایش بازدید وب سایت یا وب لاگ خود باشید ؛ حتما دقت کنید از برچسب های مناسب موضوع همان مطلب که قصد انتشارش را دارید استفاده کنید تا رتبه مناسب خود را دریافت نمایید.

 

ششمین روش : دسته بندی مطالب و مقالات وب سایت

حتما به دسته بندی مقالات و مطالب وب سایتتان اهمیت دهید ؛ دسته بندی در یک مثال ساده مانند اتاقی است که وسائل آن به طور مرطب بر سر جایشان قرار دارند و شما به راحتی هرآنچه به دنبالش هستید را میابید؛ حال دقت داشته باشد اگر این اتاق بسیار نامناسب ، شلوغ و بهم ریخته باشد در رسیدن به چیزی که به دنبالش هستید وقت زیادی را از دست خواهید داد و این امر بسیار آزار دهنده و درد آور است؛ دسته بندی مقالات و مطالب وب سایت شما مانند مرطب کردن اتاقتان است تا کاربرانتان از جستجو و خوانندن مطالب وب سایت شما لذت ببرند؛ دقت داشته باشد یکی از مواردی که موتور جستجوگر گوگل به آن اهمیت می دهد مدت زمان حضور کاربر در وب سایت است ؛ هر چه کاربر شما مدت زمان بیشتری را در وب سایت شما سپری نماید پس وب سایت شما از نظر کاربر خوب و از نظر گوگل مهم به شمار خواهد آمد و رفته رفته رتبه و رنک وب سایت شما بالاتر خواهد رفت.

 

هفتمین روش : نوع قالب و طرح وب سایت شما

فاکتور مهم ظاهر وب سایت شماست ؛ هر چه وب سایت یا وب لاگ شما ظاهر مناسب و زیبایی داشته باشد کاربران از آن بیشتر استقبال خواهند کرد؛ انسان شیفته زیبایست و به طور ناخوداگاه ما انسان ها جذب زیبایی و شکوه میشویم ؛ باز هم این امر سبب طولانی تر شدن حضور کاربرانتان در وب سایت شما و در نتیجه توجه گوگل به وب سایت یا وب لاگ شما خواهد شد و رفته رفته رتبه وب سایت شما بالاتر رفته و بازدید وب سایت شما افزایش خواهد یافت.

 

هشتمین روش : اجتناب از کدهای غیر کاربوردی در وب سایت

موضوعی که در سال های اخیر شاهد آن هستیم استفاده وب مستران از کدهای غیر ضروری و بدون کاربرد است ؛ کدهایی که جز مزاحمت و آزاد مخاطبان شما هیچ نفعی را برایتان به دنبال نخواهند داشت ؛ باز هم تاکید میکنم همواره به شعور کاربران خود احترام بگذارید.

 

نهمین روش : معرف خود باشید

یکی از روش های افزایش رتبه و رنک وب سایت شما افزایش تعداد سایتهای است که وب سایت یا وب لاگ شما را لینک کرده اند ؛ هر چه تعداد وب سایت های که وب سایت شما را لینک میکنند بیشتر باشد ، رتبه شما سریع تر افزایش خواهد یافت. از نظر گوگل وقتی وب سایتی لینک وب سایت شما را در خود قرار میدهد پس وب سایت شما مهم به شمار می رود و این روش باعث موفقیت سریعتر وب سایت شما خواهد شد.

یه نکته خیلی مهم و ترفند جالب برای افزایش سئو وب سایت شما لینک کردن مقالات مرتبط وب سایت خود به یکدیگر است به این صورت که اگر شما قبلا مطلبی با موضوع x   را در وب سایتتان منشر کرده اید و همینک قصد انتشار مطلب x  دیگری با موضوع مشابه و یا همشاخه دارید ، چون موضوع مقالات در یک راستا است می توانید مقالات خود را به یکدیگر لینک نمایید تا ربات ایندکس کننده گوگل و یا کاربرانتان از مطلب مطرح شده به راحتی به مطلب دیگر شما با موضوعیت مشابه مراجعه کنند و از این راه اهمیت وب سایت خود را نزد گوگل بالاتر و رتبه وب سایت و یا وب لاگ خود را افزایش دهید.

 

دهمین و آخرین روش : معرفی مطالب خود به دیگران

اگر به دنبال این هستید که مقالات و مطالب وب سایتتان بیشتر دیده شود و خوانده شود میتوانید از وب سایت های اشتراک گذاری استفاده کنید. به طور مثال بسیاری از افراد مطالب خود را در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، فیسبوک ، توئیتر و … به انتشار می گذارند و از این طریق مخاطبان خود را به سمت وب سایت خود هدایت میکنند.

روش هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم ، ساده ترین و بی هزینه ترین روش های موجود در دنیای مجازی است که نیازمند صبر و حوصله فراوان میباشد ؛ به شما عزیزان قول میدهم که اگر موارد بالا را با صبر و شکیبایی فراوان دنبال نمایید در مدت زمان مناسبی به هر آنچه می خواهید که در اینجا افزایش بازدید وب سایت یا وب لاگ شما است دست خواهید یافت.

اگر هم میخواهید در مدت زمان کمتری از رتبه و رنک مناسب بر خوردار شوید می توانید افزایش بازدید وب سایت خود را به ای دی رنک ( ADRANK.IR ) واگذار نمایید تا کاربران وب سرویس ما با بازدید از وب سایت شما رفته رفته وب سایتتان را به رتبه های بالاتری برسانند.

سخن آخر هم اگر دوست دارید در قسمت نظرات و کامنت همین مطلب لینک و موضوع وب سایت خود را درج نمایید تا  وب سایت شما دارای یک بک لینک از طرف مجموعه ای دی رنک شود.

ده راهکار برای افزایش بازدید وب سایت

یا حق …

درباره adrank

پیشرفت کسب و کار خود را با ای دی رنک تجربه نمایید ؛ بزرگترین هلدینک تبلیغات آنلاین وب سایت و افزایش بازدید وب سایت شما

لینک های دانلود

راهنما

مشخصات

سیستم مورد نیاز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

^

افزایش آمار بازدید وب سایت , افزایش آمار بازدید وب سایت , سیستم افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا , افزایش بازدید وبسایت و کاهش رتبه الکسا , افزایش بازدید , کاهش رتبه الکسا , سیستم افزایش بازدید , افزایش رتبه الکسا , آی پی ایرانی , بهبود رتبه الکسا , افزایش بازدید سایت , افزایش بازدید کننده , خرید بازدید , خرید بازدید ایرانی , آی پی ایرانی , افزايش رتبه گوگل,تبليغات گوگل , كسب درآمد , شبکه تبلیغات گوگل , تبلیغات ارزان تبلیغ ,تبلیغات , گوگل , الکسا , رتبه , رنک , درآمد , اینترنتی , بهبود , افزایش , بازدید , جستجو , بازدید , کلیکی , ایران , گوگل , کاهش , رنکینگ , google , alexa , rank, افزایش بازدید , افزایش بازدید سایت , افزایش بازدید وبلاگ , خرید بازدید , خرید بازدید ارزان , افزایش بازدید واقعی سایت ، خرید بازدید واقعی،بهبود رتبه الکسا،کاهش رتبه الکسا،افزایش رتبه و رنک سایت،افزایش بازدید رایگان سایت،کاهش سریع رنک الکسا،پایین اوردن الکسا,افزایش آمار بازدید وب سایت , کسب در آمد اینترنتی