عرض ادب و احترام خدمت کاربران عزیز وب سایت ای دی رنک در این مطلب قصد داریم به معرفی کسب درآمد بیت کوین از طریق روش زیر مجموعه گیری MLM marketing بپردازیم در ادامه با ای دی رنک همراه شوید.

در شبکه ی MLM، هر بازاریابی که به دنبال درآمد بالا باشد، باید افراد دیگری را تحت عنوان زیرمجموعه به شبکه خودش اضافه کند و آنها را تشویق به خرید و پیوستن به زیر مجموعه خود نماید . به صورت تئوری، اگر هر بازاریاب سه  نفر را به عنوان زیرمجموعه خودش اضافه کند و هر کدام از زیر مجموعه های او نیز سه نفر را اضافه کنند، او ۹ نفر زیرشاخه رده دوم دارد. حالا اگر همین روند ادامه پیدا کند، او ۲۷ نفر زیرشاخه رده سوم و ۸۱ نفر زیرشاخه رده چهارم دارد. اگر زیرشاخه ها باز هم به عضوگیری ادامه دهند، این مجموعه به صورت تصاعدی رشد می کند و اعضای زیادی به مجموعه این بازاریاب اضافه می شوند. خبر خوبی برای شما دارم و خبر اینه که در unlimitsky شما به ازای هر ورودی در سطوح مختلف پورسانت دریافت خواهید کرد.

 

 

کسب درآمد بیت کوین از طریق روش زیر مجموعه گیری MLM marketing

کسب درآمد بیت کوین از طریق روش زیر مجموعه گیری MLM marketing

 

 

Unlimitsky  فرصت ویژه برای کسب درآمد برای شما فراهم کرده لطفا مواردی که در زیر به اون اشاره میشه رو با دقت مطالعه کنید.

وب سایت unlimitsky به روش unilevel بنا شده است یعنی شما با عضویت در وب سایت و پرداخت حق شرکت در برنامه کسب درآمدی میتوانید افراد زیادی را به عنوان زیر مجموعه خود وارد سیستم کنید و از ورود این افراد و شرکت در برنامه درآمد زایی پورسانت دریافت کنید دقت داشته باشید با ورود ۳ نفر شما تقریبا مبلغ سرمایه گذاری شدیه خودتون رو از unlimitsky پس خواهید گرفت و از این به بعد با ورود هر کاربر پورسانت مخصوص به خودتان را دریافت می کنید ؛ توجه کنید که تو unlimitsky بر اساس سطح ورودی کاربر به ازای هر کاربر ورودی به سیستم مبلغ خاص آن سطح را دریافت میکنید.

بزارید یه مثال بزنم مثلا وحید وارد سیبستم میشود و محمد , ملیکا , علی را به زیر مجموعه های خود اضافه میکند هر یک از افراد زیر مجموعه بعد از خرید پکیج خود ، وحید پورسانت میگیرد یعنی از هر خرید ۶دلار که مجموع این سه خرید زیر مجموعه میشود ۱۸ دلار پس تا این لحظه شما تقریبا مبلغ ۲۰ دلار  سرمایه گذاری کرده خودتون رو دریافت می کنید.

از این سطح به بعد شما برای هر فرد ورودی مستقیم باز هم پورسانت دریافت میکنید البته یعنی همان ۶ دلار را و به ازای هر کاربر سطح دو ۱دلار دریافت میکنید و الا آخر.

 

جدول مربوط به مبلغ پورسانت در هر سطح

کسب درآمد بیت کوین از طریق روش زیر مجموعه گیری MLM marketing

 

در ادامه با مقاله کسب درآمد بیت کوین از طریق روش زیر مجموعه گیری MLM marketing با ما همراه باشید :

 

داشتن حساب Bitcoin الزامی است و کلیه مبلغ های ورودی و خروجی به صورت bitcoin است ؛ دقت کنید مبلغ دریافتی پورسانت در پنل شما به صورت USD ثبت میشه اما در زمان واریز پورسانت شما به bitcoin تبدیل شده و به حساب bitcoin شما واریز میشه ؛ می تونید به وب سایت blackchine برید و برای خودتون یک حساب تازه ایجاد کنید.

سقف تسویه حساب ۲۰$ هستش و به محض رسیدن شما به این مبلغ تسویه حساب انجام میشه.

روز تسویه حساب اول هر هفته هست و این سیستم پورسانت ها رو به کیف پول بیت کوین شما واریز میکنه.

دقت کنید برای دریافت زیر مجموعه باید لینک refral خودتون رو در اختیار دوستان و افرادی که میخواید زیر مجموعه خودتون کنید قرار بدید. لینک refral شما در بالای پروفایل کاربریتون وجود داره همچنین میتونید به بخش Affiliates link برید و لینک refral خودتون رو دریافت کنید.

برای دیدن وضعیت و جدول زیر مجموعه هاتونم میتونید به بخش Overall برید و وارد قسمت MLM بشید.

 

 

حالا میریم سر آموزش ایجاد حساب کاربر :

در مرحله اول قبل از ثبت نام تلاش کنید ۳ نفر را با خودتون هم جهت کنید تا در صورت ثبت نام این سه نفر را به عنوان زیر مجموعه خودتون وارد پلن درآمدیتون کنید .

شما با هر نفر به عنوان ورودی اول خودتون ۶دلار به ازای هر شخص دریافت می کنید .

جالب اینجاست که شما با جذب زیر مجموعه مستقیم میتونید از جذب زیر مجموعه اون ها هم پورسانت خوبی دریافت کنید. تا این لحظه شکایتی از این وب سایت تو جهان ثبت نشده و پرداختی های خودشو اول هر هفته انجام داده.

 

در شروع کارتون لازم هست این نکته را به ذهن بسپارید که بازاریابی شبکه ای فقط به عنوان شغل دوم اکثر افراد است و نباید درآمد کلان را برای اکثر مشارکت کنندگان درآن توقع داشت. در این حرفه تنها ده درصد توزیع کنندگان تمام وقت هستند و نود درصد آنان به صورت پاره وقت مشغول به کار هستند. قصد ما از بیان این مطلب این نیست که بگوییم پتانسیل بالای درآمدی دراین حرفه وجود ندارد؛ ممکن است ادعای درآمدهای بسیار بالا در ماه که توسط لیدر ها در آموزش تازه واردان مطرح می شود، صحیح باشد اما این درآمد نتیجه کار سخت و تلاش مستمر و استعداد برخی از افراد و سرمایه گذاری زمانی چندین ساله بدست آمده است. بازاریابی شبکه ای هیچ تفاوتی با مشاغل دیگر ندارد و برای پیشرفت در آن باید مرحله به مرحله و طی یک دوره زمانی پیش رفت و کار سخت واستعداد نیز از ملزومات پیشرفت در آن به حساب می آید.

یک نکته بزرگ درباره unlimitsky اینه که در نگاه کلی به صورت هرمی فعالیت می کنه و این کار در اکثر کشورها خلاف محسوب میشه؛ حالا بیاید از زاویه ای معقول به موضوع نگاه کنیم در جوامع امروزی برای سرپوش گذاشتن بروی این موضوع شرکت ها را وادار به قرار دادن محصول کرده اند حال این محصول چیست و آیا به درد شما میخوره یا نه سوالیست که خوتان جواب آن را میدانید ؟

 

” کسب درآمد بیت کوین از طریق روش زیر مجموعه گیری MLM marketing ”

 

سوال من این است افراد با چه هدفی محصول را خریداری می کنند!؟

 

آیا افراد خریدار محصول که چندین برابر قیمت واقعی محصول را به کمپانی پرداخت میکنند به دنبال محصول مورد نیاز هستند یا فقط میخواهند وارد پلن مارکتینگ و بازاریابی شوند ؟

درسته ؛ جواب فقط حق ورود است و شرط آن خرید محصولیست که گران بوده و هیچوقت دیگر از آن استفاده نخواهیم کرد و جالب این است محصول را به دیگران پیشنهاد میکنیم !

این کمپانی ها با فروش اجباری محصولات خود سود چندین برابری برده و بعد آن با گذاشتن شرایط سخت زیر مجموعه گیری میکوشند بانک مالی خودشون رو پر و پر و پرتر کنند و روز به روز با مکیدن سرمایه های دیگران خود را سروتمند تر کنند و جالب تر اینه که آن کشور و مسئولین کشوری از این طرح همایت هم میکنند و نمونه های مشابه در کشور ما هم کم نیست!

unlimitsky هم یه وب سایت سرمایه گذاریه که با حق عضویت بسیار کم مثل یه صندوق به روش شرکت های هرمی فعالیت میکنه و گفته این کمپانی اینه که ما محصولی نداریم و نمیدیم که بی مصرف باشه و بدرد هیچ کس نخوره و فقط کاربرانش میتونن سرمایه گذاری کنن و از شرکت کردن کاربران دیگه تو طرحش سود دریافت کنن.

شما تو unlimitsky هیچ قانون منع دریافت پورسانتی ندارید و شما با ورود هر شخص پورسانت دریافت میکنید  و مثل MLM های دیگه شرایط سخت و پیچیده ای را برای کاربرانش ایجاد نکرده و در این مجموعه شما به صورت win=win فعالیت می کنید.

شما با کمترین سرمایه گذاری مبلغ معقولی را دریافت میکنید . بزارید یک مثال ساده براتون بزنم در کشور آمریکا کارت های وجود دارد به نام لاتاری و افراد خیلی زیادی در طول سال این کارت ها را با امید برنده شدن خریداری میکنن و شاید هرگز برنده نشن پس همه چیز به خود شما بستگی داره شما میتونید کنار بایستید و این کارت ها را خریداری نکنید و یا پول پرداخت کنید و شانس خودتون رو امتحان کنید ؛ ما در طول زندگی تصمیمات زیادی می گیرم چه بد چه خوب این تصمیمات گرفته شده و ما مسئول این تصمیماتیم پس اگر موفق نبودید هرگز دیگران را سرزنش نکنید چون خودتون تصمیم گیری کرده اید.

این مطلب فقط جنبه اطلاع رسانی داره و ای دی رنک هیچگونه مسئولیتی در قبال این سرویس و طرح ارائه شدش نداره و اگرم خواستید وارد این سیستم بشید میتونید از لینک زیر که ادرس این وب سایت هست استفاده کنید

 

 

www.unlimitsky.com

 

کسب درآمد بیت کوین از طریق روش زیر مجموعه گیری MLM marketing

 

موفق و پیروز باشید

درباره adrank

پیشرفت کسب و کار خود را با ای دی رنک تجربه نمایید ؛ بزرگترین هلدینک تبلیغات آنلاین وب سایت و افزایش بازدید وب سایت شما

۲۱شهریور ۱۳۹۷

عرض ادب و احترام خدمت کاربران عزیز وب سایت ای دی رنک در این مطلب قصد داریم به معرفی کسب درآمد بیت کوین از طریق روش زیر مجموعه گیری MLM marketing بپردازیم در ادامه با ای دی رنک همراه شوید. در شبکه ی MLM، هر بازاریابی که به دنبال درآمد بالا باشد، باید افراد دیگری را […]

۲۵خرداد ۱۳۹۷
دانلود رایگان قالب وردپرس دایرکتوری و ثبت آگهی ListingPro

سلام خدمت کاربران عزیز وب سایت ای دی رنک در این مقاله قصد داریم دانلود رایگان قالب وردپرس دایرکتوری و ثبت آگهی ListingPro را برایتان قرار دهیم و اگر به دنبال یک قالب دایرکتوری زیبا و کارامد وردپرسی هستید دانلود رایگان قالب وردپرس دایرکتوری و ثبت آگهی ListingPro را از دست ندهید. با دانلود رایگان قالب وردپرس […]

۱۷خرداد ۱۳۹۷
سلام خدمت کاربران عزیز وب سایت ای دی رنک ؛ دانلود قالب وردپرس اپلیکیشن و استارت آپ Utouch رو به رایگان برای شما عزیزان قرار دادیم تا اگر به دنبال یک قالب شیک و زیبا برای معرفی اپلیکیشن و استارت آپ خودتون هستید از این قالب زیبا و باکیفیت استفاده کنید.

سلام خدمت کاربران عزیز وب سایت ای دی رنک ؛ دانلود قالب وردپرس اپلیکیشن و استارت آپ Utouch رو به رایگان برای شما عزیزان قرار دادیم تا اگر به دنبال یک قالب شیک و زیبا برای معرفی اپلیکیشن و استارت آپ خودتون هستید از این قالب زیبا و باکیفیت استفاده کنید. قالب وردپرس اپلیکیشن و استارت […]

۰۷اردیبهشت ۱۳۹۷

شما میتوانید با بهینه سازی هدفمند وب سایتتان به تبدیل مخاطبان وب سایت خوب به مشتریان واقعی کمک زیادی به افزایش فروش با بهینه سازی وب سایت کنید و وب سایت خودتان را در راه موفقیت پیش ببرید. داشتن یک وب سایت موفق و بهینه شده برای شما بازدهی یک فروشنده ۲۴ ساعته را خواهد […]

۰۳اردیبهشت ۱۳۹۷
بهترین روش های بازاریابی اینترنتی

در این مقاله قصد داریم شما بزرگواران را با بهترین روش های بازاریابی اینترنتی در جهان آشنا سازیم پس از شما عزیزان خواهشمندیم تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید تا شما را با بهترین روش های بازاریابی اینترنتی آشنا کنیم.     بهترین روش های بازاریابی اینترنتی     روش بازاریابی اینترنتی از طریق موتور […]

۰۳اردیبهشت ۱۳۹۷
ده راهکار برای افزایش بازدید وب سایت

  در این مقاله قصدمان این است تا شما را با ده راهکار برای افزایش بازدید وب سایت آشنا کنیم . اگر از ان دسته از کاربرانی هستید که بازدید وب سایتتان پایین است و این امر به یک دغدغه مهم و آزار دهنده برایتان تبدیل شده تا انتها این مقاله و مطلب را با […]

۲۶دی ۱۳۹۶
حل مشکل پینگ ضعیف مودم وایمکس ایرانسل TF-i60

با سلام خدمت ای دی رنکی های عزیز در این مطلب قصد دارم تجربه خودم درباره موضوع حل مشکل پینگ ضعیف مودم وایمکس ایرانسل TF-i60 رو در اختیارتون بزارم و خوشحال میشم اگه راه کار های ماثر و تاثیر گذار دیگیری هم دارید در قسمت نظرات همین مطلب برای دیگران به اشتراک قرار بدید. در ابتدا […]

۱۰دی ۱۳۹۶
دانلود اسکریپت نیازمندی و ثبت اگهی LaraClassified نسخه 4.3

در این مطلب از ای دی رنک قصد معرفی و دانلود اسکریپت نیازمندی و ثبت اگهی LaraClassified نسخه ۴.۳ رو داریم. LaraClassified یک اسکریپت قدرتمند در زمینه راه اندازی یک پرتال ثبت آگهی و نیازمندی است دقیقا مشابه وب سایت های دیوار و شیپور که در سال های اخیر کاربران ایرانی زیادی رو جذب خود […]

۰۲دی ۱۳۹۶
دانلود اسکریپت ربات افزایش لایک و فالوور اتوماتیک اینستاگرام تحت وب

نسخه جدید اسکریپت ربات افزایش لایک و فالوور اتوماتیک اینستاگرام تحت وب اضافه شد   امروز برای شما کاربرای عزیز وب سایت ای دی رنک دانلود اسکریپت ربات افزایش لایک و فالوور اتوماتیک اینستاگرام تحت وب رو قرار دادیم امیدوارم مورد پسند و توجه شما عزیزان قرار بگیره. حتما میدونید که با پیشرفت تکنولوژی و به روی […]

۰۱دی ۱۳۹۶
دانلود قالب وردپرس خبری Endolf

قالب Endolf یه قالب وردپرس زیباست و ای دی رنک شمارو به دانلود ( دانلود قالب وردپرس خبری Endolf ) و استفاده از این قالب دعوت میکنه . این قالب یعنی قالب وردپرس خبری Endolf با بوت استرپ ۳ کدنویسی شده و از ویژگی واکنش گرایی ( رسپانسیو ) بهره میبره ؛ این قالب رایگان زیبا و […]

^

افزایش آمار بازدید وب سایت , افزایش آمار بازدید وب سایت , سیستم افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا , افزایش بازدید وبسایت و کاهش رتبه الکسا , افزایش بازدید , کاهش رتبه الکسا , سیستم افزایش بازدید , افزایش رتبه الکسا , آی پی ایرانی , بهبود رتبه الکسا , افزایش بازدید سایت , افزایش بازدید کننده , خرید بازدید , خرید بازدید ایرانی , آی پی ایرانی , افزايش رتبه گوگل,تبليغات گوگل , كسب درآمد , شبکه تبلیغات گوگل , تبلیغات ارزان تبلیغ ,تبلیغات , گوگل , الکسا , رتبه , رنک , درآمد , اینترنتی , بهبود , افزایش , بازدید , جستجو , بازدید , کلیکی , ایران , گوگل , کاهش , رنکینگ , google , alexa , rank, افزایش بازدید , افزایش بازدید سایت , افزایش بازدید وبلاگ , خرید بازدید , خرید بازدید ارزان , افزایش بازدید واقعی سایت ، خرید بازدید واقعی،بهبود رتبه الکسا،کاهش رتبه الکسا،افزایش رتبه و رنک سایت،افزایش بازدید رایگان سایت،کاهش سریع رنک الکسا،پایین اوردن الکسا,افزایش آمار بازدید وب سایت , کسب در آمد اینترنتی